Log in
Ster gebruikers
Opiniepeiling
Start
>
Argentinië
>
Chili
>
Mendoza
>
Departamento Maipú
>
Distrito Ciudad de Maipú
>
Maipú
>
Asamblea Cristiana (Maipú)
Hoe kom je in
Asamblea Cristiana (Maipú)
?
schrijf de eerste recensie
gebedsruimte
Bekijk in interactieve kaart
Routes van het openbaar vervoer die langs deze plek lopen
G07 - 161 - Expreso
van Maipú tot Mendoza
G09 - 151 - Maipu- Mendoza- G. Cruz x Boedo (Habiles)
van Maipú tot Mendoza Centro
G09 - 151 - Maipú - Mendoza Por Puente Olive
van Maipú tot Centro
G09 - 151 - Maipú - Mendoza - Puente Olive - Casa De Gobierno
van Maipú tot Centro
G09 - 152 - Maipú - Mendoza por Terrada - Acceso Sur
van Maipú tot Centro
G09 - 161 - Expreso Urquiza
van Maipú tot Centro
G09 - 161 - Maipú - Mendoza -Expreso por Sarratea
van Maipú tot Centro
G09 - 162 - Maipú - Mendoza - Barrio Malcayae - Hospital Italiano
van B° Malcayae tot Centro
G09 - 162 - Maipú - Mendoza por Acceso Este - Troncal
van Maipú tot Centro
G09 - 162 - Maipú- Mendoza- Troncal - Casa Gobierno - Terrada
van Maipú tot Mendoza Centro
G09 - 162 - Maipú - Mendoza Troncal - c/ Casa de Gobierno
van Maipú tot Centro
G09 - 162 - Mendoza - Barrio Tropero Sosa- Hospital Italiano
van B° Tropero Sosa tot Centro
G09 - 162 - Mendoza- Bº Jazmines-Bº Malcayae- Hosp. Italiano
van Bº Malcayae tot Mendoza Centro
G09 - 163 - Maipú - Mendoza por Jesús Nazareno
van Maipú tot Centro
G09 - 165 - Local Coquimbito, Bº Canciller
van Gómez y Urquiza tot Coquinbito
G09 - 165 - Local Coquimbito, Luzuriaga
van Coquimbito tot Luzuriaga
G10 - 153 - Maipú - Mendoza por Maza
van Maipú tot Centro
G10 - 153 - Maipú - Mendoza por Maza - Casa de Gob.
van Maipú tot Centro
G10 - 155 - Mendoza - Expreso por Maza
van Maipú tot Centro
G10 - 181 - Maipú - Pedro Molina - Ciencias Agrarias - Mendoza - Superiora de ida y vuelta
van Maipú tot Terminal
G10 - 181 - Maipú - Pedro Molina - Ciencias Agrarias - Mendoza - Superiora de Vuelta
van Maipú tot Terminal
G10 - 181 - Mendoza - Pedro Molina - Ciencias Agarias - Superiora de ida
van Terminal tot Pedro Molina
G10 - 181 - Mendoza - Pedro Molina - Ciencias Agrarias - Mendoza - Superiora de ida hasta calle Vieytes
van Terminal tot Pedro Molina
G10 - 181 - Mendoza - Pedro Molina - Ciencias Agrarias - Superiora de ida y de vuelta
van Terminal tot Pedro Molina
G10 - 181 - Mendoza - Pedro Molina - Ciencias Agrarias - Superiora de vuelta
van Terminal tot Pedro Molina
G10 - 181 - Mendoza - Pedro Molina - Ciencias Ararias - Mendoza - Maipú - Superiora de ida
van Terminal tot Pedro Molina
G10 - 182 - Maipú - Chachingo por Russell - Mendoza
van Maipú tot Terminal
G10 - 182 - Maipú - Chachingo por Russell - Mendoza - Superiora de vuelta
van Maipú tot Terminal
G10 - 182 - Maipú - Cruz de Piedra - Superiora de Vuelta - Mendoza
van Maipú tot Terminal
G10 - 182 - Maipú - Lunlunta por El Alto - Regresa por El Bajo - Superiora de Vuelta - Mendoza
van Maipú tot Terminal
G10 - 182 - Maipú - Recoaro - Mendoza
van Maipú tot Terminal
G10 - 182 - Maipú - Recoaro - Superiora de vuelta - Mendoza
van Maipú tot Terminal
G10 - 182 - Maipú - Tres Esquinas - Pedro Molina - Mendoza
van Maipú tot Terminal
G10 - 182 - Maipú - Tres Esquinas - Pedro Molina - Mendoza - Superiora de vuelta
van Maipú tot Terminal
G10 - 182 - Mendoza - Chachingo por Russell - Superiora de ida - Maipú
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Chachingo por Russell - Superiora de ida y vuelta
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Chachingo por Russell - Superiora de vuelta
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Cruz de Piedra - Superiora de ida - Maipú - hasta Ozamiz y Videla Aranda
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Cruz de Piedra - Superiora de ida - Maipú - hasta Videla Aranda y Maza
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Cruz de Piedra - Superiora de ida y vuelta
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Lunlunta por El Alto - Regresa por El Bajo
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Lunlunta por El Alto - Regresa por El Bajo - Superiora de ida
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Lunlunta por El Alto - Regresa por El Bajo - Superiora de ida y vuelta
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Lunlunta por El Bajo - Recoraro - Superiora de ida y vuelta
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Lunlunta por El Bajo - Regresa por El Alto - Superiora de ida
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Lunlunta por El Bajo - Regresa por El Alto - Superiora de ida - Maipú
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Lunlunta por El Bajo - Regresa por El Alto - Superiora de ida y de vuelta
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Lunlunta por El Bajo - Superiora de ida y vuelta
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Recoaro - Superiora de ida - Maipú
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Recoaro - Superiora de vuelta
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Recoaro - Superora de ida
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Tres Esquianas - Pedro Molina
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Tres Esquinas - Pedro Molina - Hasta el Río Mendoza
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Tres Esquinas - Pedro Molina - Lunlunta - Maipú - Superiora de ida
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Tres Esquinas - Pedro Molina - Maipú
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Tres Esquinas - Pedro Molina - Superiora de ida - Maipú
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Tres Esquinas - Pedro Molina - Superiora de ida y vuelta
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Tres Esquinas - Pedro Molina - Superiora de vuelta
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Tres Esquinas - Superiora de ida - Maipú
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Tres Esquinas - Superiora de vuelta - Hasta Río Mendoza
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Recoaro - Superiora - Mendoza
van Maipú tot Terminal
G10 - 183 - Maipú - Barrancas por El Alto - Regresa por El Carril - Ruta 60 - Superiora - Mendoza
van Barrancas tot Terminal
G10 - 183 - Maipú - Barrancas por El Carril - Regresa por El Alto - Mendoza
van Barrancas tot Terminal
G10 - 183 - Mendoza - Barrancas por El Alto de ida y vuelta - Superiora de ida
van Terminal tot Barrancas
G10 - 183 - Mendoza - Barrancas por El Alto de ida y vuelta - Superiora de vuelta
van Terminal tot Barrancas
G10 - 183 - Mendoza - Barrancas por El Alto ida y vuelta
van Terminal tot Barrancas
G10 - 183 - Mendoza - Barrancas por El Alto Ida y vuelta - Superiora de ida y vuelta
van Terminal tot Barrancas
G10 - 183 - Mendoza - Barrancas por El Alto Regresa por El Carril - Superiora de vuelta
van Terminal tot Barrancas
G10 - 183 - Mendoza - Barrancas por Urquiza Ida y por El Alto - Regresa por El Carril - Russell - Maipú
van Terminal tot Barrancas
G10 - SD - Servicio Diferencial: Maipú - Mendoza
van Maipú tot Centro
G10 - SD - Servicio Diferencial: Maipú - Mendoza - Recoaro
van Maipú tot Centro
G10 - SD - Servicio Diferencial: Maipú - Mendoza - Recoaro - entrada al Cementerio Oasis de Paz
van Maipú tot Centro
G10 - SD - Servicio Diferencial: Maipú - Mendoza - Tres Esquinas
van Maipú tot Centro
G10 - SD - Servicio Diferencial: Recoaro - Mendoza - Maipú
van Maipú tot Centro
G10 - SD - Servicio Diferencial: Recoaro - Mendoza - Maipú - entrada al Cementerio Oasis de Paz
van Maipú tot Centro
G10 - SD - Servicio Diferencial: Tres Esquinas - Mendoza - Maipú
van Maipú tot Centro