Log in
Ster gebruikers
Opiniepeiling
Start
>
Argentinië
>
Chili
>
Mendoza
>
Departamento Maipú
>
Distrito Coquimbito
>
Maipú
>
Barrio Tropero Sosa
Hoe kom je in
Barrio Tropero Sosa
?
schrijf de eerste recensie
Bekijk in interactieve kaart
Routes van het openbaar vervoer die langs deze plek lopen
G09 - 162 - Maipú - Mendoza - Barrio Malcayae - Hospital Italiano
van B° Malcayae tot Centro
G09 - 162 - Mendoza - Barrio Tropero Sosa- Hospital Italiano
van B° Tropero Sosa tot Centro
G09 - 162 - Mendoza- Bº Jazmines-Bº Malcayae- Hosp. Italiano
van Bº Malcayae tot Mendoza Centro
G09 - 165 - Local Coquimbito, Bº Canciller
van Gómez y Urquiza tot Coquinbito
G09 - 165 - Local Coquimbito, Luzuriaga
van Coquimbito tot Luzuriaga
G10 - 171 - Maipú - por Rodeo de la Cruz - Coquimbito - 173
van Maipú tot Centro
G10 - 171 - Maipú - Rodeo de la Cruz - Zona Alcoholera - Ortega - 173
van Maipú tot Centro
G10 - 171 - Maipú - Viejo Viñedo - Rodeo de la Cruz - Coquimbito - 173
van Maipú tot Centro
G10 - 171 - Maipú - Viejo Viñedo - Rodeo de la Cruz - Mendoza - Rodeo de la Cruz - Maipú - 172
van Maipú tot Centro
G10 - 171 - Viejo Viñedo - Rodeo de la Cruz - Mendoza - Rodriguez Peña - Viejo Viñedo - Maipú - 173
van Maipú tot Centro
G10 - 172 - Maipú - Rodeo de la Cruz - Coquimbito - 173
van Maipú tot Centro
G10 - 172 - Maipú - Rodeo de la Cruz - Mendoza - Rodeo de la Cruz - Viejo Viñedo - 171
van Maipú tot Centro
G10 - 172 - Maipú- Rodeo de la Cruz - Ruttini - Ortega
van Maipú tot Centro
G10 - 172 - Maipú - Rodeo de la Cruz - Ruttini - Ortega - 173 Ingresa a Viejo Viñedo
van Maipú tot Centro
G10 - 172 - Maipú - Rodeo de la Cruz - Zona Alcoholera - Ortega
van Maipú tot Centro
G10 - 172 - Rodeo de la Cruz - Mendoza - Viceversa - 172
van Maipú tot Centro
G10 - 173 - Expreso - Maipé - Rodriguez Peña - Mendoza
van Maipú tot Centro
G10 - 173 - Expreso - Maipú - Ortega - Necochea - Rodriguez Peña - Mendoza
van Maipú tot Centro
G10 - 173 - Maipú - Ortega - Rodeo de la Cruz - 171
van Maipú tot Centro
G10 - 173 - Maipú - Ortega - Zona Alcoholera - Rodeo de la Cruz - 172
van Maipú tot Centro
G10 - 173 - Maipú - Rodriguez Peña - Rodeo de la Cruz - 172
van Maipú tot Centro
G10 - 173 - Maipú - Rodriguez Peña - Rodeo de la Cruz - Mendoza - 171
van Maipú tot Centro
G10 - 173 - Maipú - Rodriguez Peña - Rodeo de la Cruz - Viejo Viñedo - 171
van Maipú tot Centro
G10 - 173 - Maipú - Zona Alcoholera - Rodeo de la Cruz - 172
van Maipú tot Centro
G10 - 173 - Maipú - Zona Alcoholera - Rodriguez Peña - Rodeo de la Cruz
van Maipú tot Centro
G10 - 174 - Bº Amupa - Bº Tropero Sosa - Mendoza por Plaza Godoy Cruz - Tres Esquinas
van Bº Tropero Sosa tot Centro
G10 - 174 - Bº Amupe - Bº Tropero Sosa - Mendoza por Costanera
van Bº Tropero Sosa tot Centro
G10 - 174 - Bº Amupe - Bº Tropero Sosa - Mendoza por Plaza Godoy Cruz
van Bº Tropero Sosa tot Centro
G10 - 174 - Bº Remedio Escalada - Bº Tropero Sosa - Maipú - Mendoza por Plaza Godoy Cruz
van Bº Tropero Sosa tot Centro
G10 - 174 - Bº Tropero Sosa - Malcayaes - Mendoza por PLaza Godoy Cruz
van Bº Tropero Sosa tot Centro
G10 - 174 - Bº Tropero Sosa - Zona Industrial
van Bº Tropero Sosa tot Centro
G10 - 174 - Castro Barros - Bº Tropero Sosa - Mendoza por Costanera
van Bº Tropero Sosa tot Centro
G10 - 174 - Castro Barros - Bº Tropero Sosa - Mendoza por Plaza Godoy Cruz
van Bº Tropero Sosa tot Centro
G10 - 174 - Tres Esquinas - Bº Amupa - Bº Tropero Sosa - Mendoza por Plaza Godoy Cruz
van Bº Tropero Sosa tot Centro
G10 - 174 - Tres Esquinas - Bº Tropero Sosa - Malcayaes - Mendoza por Plaza Godoy Cruz
van Bº Tropero Sosa tot Centro
G10 - 182 - Maipú - Chachingo por Urquiza - Paraiso Ruta Nº 60 - Malcayae - Rodriguez Peña - Mendoza
van Maipú tot Terminal
G10 - 182 - Mendoza - Chachingo por Urquiza - Paraiso Ruta Nº 60 - Maipú
van Terminal tot Maipú
G10 - 182 - Mendoza - Chachingo por Urquiza - Paraiso Ruta Nº 60 - Mendoza
van Terminal tot Maipú
G10 - 183 - Maipú - Barrancas por Urquiza - Ida y vuelta por El Carril - Mendoza
van Barrancas tot Terminal
G10 - 183 - Maipú - Barrancas por Urquiza ida y vuelta por El Carril - Regresa por El Alto - Mendoza
van Barrancas tot Terminal
G10 - 183 - Maipú - Barrancas por Urquiza ida y vuelta por El Carril - Regresa por El Carril Maipú
van Barrancas tot Terminal
G10 - 183 - Mendoza - Barrancas por Urquiza de ida y vuelta por EL Alto
van Terminal tot Barrancas
G10 - 183 - Mendoza - Barrancas por Urquiza Ida y por El Alto - Regresa por El Carril - Russell - Maipú
van Terminal tot Barrancas
G10 - 183 - Mendoza - Barrancas por Urquiza ida y vuelta por El Alto - Maipú
van Terminal tot Barrancas
G10 - 184 - Maipú - Junín - Mendoza
van Maipú tot Terminal
G10 - 184 - Mendoza - Junín por Maipú
van Terminal tot Maipú