Log in
Ster gebruikers
Opiniepeiling
Start
>
Argentinië
>
Ciudad Autónoma de Buenos Aires
>
Buenos Aires
>
Comuna 15
>
Continente, Chacarita
Hoe kom je in
Continente, Chacarita
?
schrijf de eerste recensie
Bekijk in interactieve kaart
Routes van het openbaar vervoer die langs deze plek lopen
108 - Retiro-Ciudadela
van Croacia tot Av. Pte. R. Castillo
108 - Retiro-Ciudadela
van Av. Comodoro Py tot San Ignacio
111 - Ramal 1 Villa Concepcion
van José León Suárez tot Puerto Madero
111 - Ramal 1 Villa Concepcion
van Puerto Madero tot José León Suárez
111 - Ramal 2 x Constituyentes
van Puerto Madero tot José León Suárez
111 - Ramal 2 x Constituyentes
van José León Suárez tot Puerto Madero
112 - Lanus-B.Saavedra
van Zamudio tot Margarita Weild
123 - Chacarita-El Palomar
van Av. Corrientes tot G. Marconi
127 - Troncal
van San Cristobal tot Boulogne
127 - Troncal
van Boulogne tot San Cristobal
140 - A Correo-Boulogne
van A. Rolon tot Fleming
140 - B Correo-Chacarita
van Av. Corrientes tot Bouchard
140 - C Correo-Est.Urquiza
van Av. Triunvirato tot Bouchard
162 - R1 Chacarita-R.Castil
van Av. Corrientes tot Gral. San Martin
162 - R2 Chacarita-R.Castil
van Av. Corrientes tot R. Freire
168 - R90 Constitucion-Devo
van Av. San Martin tot Lima oeste
168 - R90 Constitucion-Devo
van Lima este tot Av. San Martin
176 - Chacarita-1. de Mayo
van Pte. A. H. Illia tot Provincia de Buenos Aires
176 - Chacarita-Escobar
van Pte. A. H. Illia tot Av. E. Madero
176 - Chacarita-Fabrica Eat
van Pte. A. H. Illia tot Castillo
176 - Chacarita-Fabrica Eat
van Fitz Roy tot Pte. A. H. Illia
176 - Chacarita-J. C. Paz
van Fitz Roy tot Av. Yrigoyen
176 - Chacarita-J. C. Paz
van Pte. Juan D. Peron tot Av. J. D. Peron
176 - Chacarita-Pilar
van Sgto. C. Beliera tot Castillo
176 - Chacarita-Pilar
van Fitz Roy tot Sgto. C. Beliera
176 - Chacarita-Tortuguitas
van Fitz Roy tot Misiones
176 - Chacarita-Tortuguitas
van Pte. A. H. Illia tot Castillo
176 - Ch-Esc x L de la Torr
van Av. Constitucion tot Pte. A. H. Illia
176 - Ch-Esc x L de la Torr
van Fitz Roy tot Ruta Prov. 26
19 - Once-Carapachay
van Av. Pueyrredon tot Cap. Cajaraville
19 - Once-Carapachay
van J. Ingenieros tot B. Mitre
39 - Ramal 1 x Palermo Viejo
van Av. Regimiento de Patricios tot J. Newbery
39 - Ramal 1 x Palermo Viejo
van Guevara tot Av. Regimiento de Patricios
39 - Ramal 2 x El Dorrego
van Av. Regimiento de Patricios tot J. Newbery
39 - Ramal 2 x El Dorrego
van Guevara tot Av. Regimiento de Patricios
39 - Ramal 3 x Palermo Hollywood
van Guevara tot Av. Regimiento de Patricios
39 - Ramal 3 x Palermo Hollywood
van Av. Regimiento de Patricios tot J. Newbery
42 - R1 Pompeya-Cdad.Univ.
van Calle 3 tot Av. A. Alcorta
42 - R1 Pompeya-Cdad.Univ.
van Av. A. Alcorta tot Calle 2
42 - R2 Pompeya-Cdad.Univ.
van Av. A. Alcorta tot Calle 2
42 - R2 Pompeya-Cdad.Univ.
van Calle 3 tot Av. A. Alcorta
47 - x Camarones
van Lacroze tot Autódromo
47 - x Camarones
van Autódromo tot Lacroze
65 - Belgrano-Avellaneda
van Av. Pavon tot Av. Virrey Vertiz
65 - Belgrano-Avellaneda
van Juramento tot Av. Pavon
65 - Belgrano-Constitucion
van Juramento tot Dr. E. Finochietto
65 - Belgrano-Constitucion
van Peru tot Av. Virrey Vertiz
71 - Ramal 1 x Maipú
van Once tot Villa Adelina
71 - Ramal 1 x Maipú
van Villa Adelina tot Once
71 - Ramal 2 x Panamericana
van Villa Adelina tot Once
71 - Ramal 2 x Panamericana
van Once tot Villa Adelina
71 - x Maipú y Congreso
van Once tot Villa Adelina
71 - x Maipú y Congreso
van Villa Adelina tot Once
76 - Ramal A x Av. F. de la Cruz
van Nueva Pompeya tot Saavedra
76 - Ramal A x Av. F. de la Cruz
van Saavedra tot Nueva Pompeya
76 - Ramal B x Janer
van Nueva Pompeya tot Saavedra
76 - Ramal B x Janer
van Saavedra tot Nueva Pompeya
78 - Chacarita-3 de Febrero
van Guzman tot Rio Pilcomayo
78 - Chacarita-3 de Febrero
van Rio Pilcomayo tot Av. Corrientes
78 - R1 Chacarita-V.Adelina
van Moreno tot Parana
78 - R1 Chacarita-V.Adelina
van Guzman tot Parana
78 - R2 Chacarita-V.Adelina
van Moreno tot Parana
78 - R2 Chacarita-V.Adelina
van Guzman tot Parana
87 - Chacarita-Bº S.Isidro
van Figueroa Alcorta tot Caldas
87 - Chacarita-San Martin
van Gral. J. M. de Rosas tot Caldas
87 - Chacarita-Tigre
van Av. H. Ford tot Caldas
90 - Troncal
van Constitución tot Devoto
90 - Troncal
van Devoto tot Constitución
93 - R1 Munro-Avellaneda
van Sivori tot M. Lebensohn
93 - R1 Munro-Avellaneda
van J. Giribone tot Sivori
93 - R2 Munro-Avellaneda
van J. Giribone tot Sivori
93 - R2 Munro-Avellaneda
van Sivori tot M. Lebensohn
93 - R3 Munro-Avellaneda
van J. Giribone tot Sivori
93 - R3 Munro-Avellaneda
van Sivori tot M. Lebensohn
Subte - B
van Leandro N AlemDe Los Incas (Parque Chas) tot Leandro N Alem
Subte - B
van Leandro N Alem tot De Los Incas (Parque Chas)