Log in
Ster gebruikers
Opiniepeiling
Start
>
Argentinië
>
Buenos Aires
>
Partido de Lomas de Zamora
>
Temperley
>
Instituto Lomas de Zamora
Hoe kom je in
Instituto Lomas de Zamora
?
schrijf de eerste recensie
middelbare school
Telefoon:
4244-0169
Bekijk in interactieve kaart
Routes van het openbaar vervoer die langs deze plek lopen
160 - A Claypole-C.Univ.
van Humahuaca tot Calle 2
160 - A Claypole-C.Univ.
van Calle 3 tot Humahuaca
160 - G Claypole-C.Univ.
van Humahuaca tot Calle 2
165 - R1 Once-Monte Grande
van Av. Pueyrredon tot Camino de Cintura
165 - R1 Once-Monte Grande
van Rotonda tot Bv. Buenos Aires
165 - R3 Once-Monte Grande
van Av. Pueyrredon tot Camino de Cintura
165 - R8 Pompeya-Loma Verde
van Av. Saenz tot Guatambu
165 - R8 Pompeya-Loma Verde
van Guatambu tot Av. Saenz
278 - Banfield-Quilmes
van Av. Otamendi (13) tot Chacabuco
278 - Banfield-Quilmes
van Chacabuco tot Av. Otamendi (13)
278 - S Banfield-Almte.Brow
van Maipu tot Santa Ana
278 - S Banfield-Almte.Brow
van Santa Ana tot Maipu
318 - A Pte.La Noria-Claypo
van Av. Pte. J. D. Peron tot A. Del Valle
318 - A Pte.La Noria-Claypo
van Remedios de Escalada tot Av. Pte. J. D. Peron
318 - B Pte.La Noria-Claypo
van Av. Pte. J. D. Peron tot Guatambu
318 - B Pte.La Noria-Claypo
van Wilde tot A. Del Valle
318 - Pte.La Noria-Mte.Gran
van Pehuajo tot Av. Pte. J. D. Peron
318 - Pte.La Noria-Mte.Gran
van Av. Pte. J. D. Peron tot Pehuajo
338 (TALP) - Adrogué
van San Isidro tot La Plata
338 (TALP) - Adrogué
van La Plata tot San Isidro
338 (TALP) - Pasco
van San Isidro tot La Plata
338 (TALP) - Pasco
van La Plata tot San Isidro
74 - Correo Central-Escalad
van Glew tot Catalinas del Norte
74 - Correo Central-Escalad
van Catalinas del Norte tot Glew
79 - Const.-Claypole
van Esquiu tot Salta
79 - Const.-Claypole
van Pavon tot Esquiu
79 - Const.-Guernica
van Pavon tot H. Yrigoyen
79 - Const.-Guernica
van H. Yrigoyen tot Salta
79 - Const.-Longchamps
van Longchamps tot Salta
79 - Const.-Longchamps
van Pavon tot Longchamps
79 - Const.-Numancia
van H. Yrigoyen tot Salta
79 - Const.-Numancia
van Pavon tot H. Yrigoyen
79 - Const.-Rayo de Sol
van Pavon tot M. Pedraza
79 - Const.-Rayo de Sol
van M. Pedraza tot Salta
79 - Const.-San Vicente
van H. Yrigoyen tot Salta
79 - Const.-San Vicente
van Pavon tot H. Yrigoyen
79 - Const.-Varela x 1
van Pavon tot Calle 205
79 - Const.-Varela x 1
van Calle 228 tot Salta
79 - Const.-Varela x 2
van Calle 228 tot Salta
79 - Const.-Varela x 2
van Pavon tot Calle 205
Ferrocarril General Roca - Constitucion-Alejandro Korn
van Alejandro Korn tot Constitucion
Ferrocarril General Roca - Constitucion-Alejandro Korn
van Constitucion tot Alejandro Korn
Ferrocarril General Roca - Constitucion-Claypole
van Constitucion tot Claypole
Ferrocarril General Roca - Constitucion-Claypole
van Claypole tot Constitucion
Ferrocarril General Roca - Constitucion-Ezeiza
van Constitucion tot Ezeiza
Ferrocarril General Roca - Constitucion-Ezeiza
van Ezeiza tot Constitucion
Ferrocarril General Roca - Constitucion-La Plata (via Temperley)
van Constitucion tot La Plata
Ferrocarril General Roca - Constitucion-La Plata (via Temperley)
van La Plata tot Constitucion