Log in
Ster gebruikers
Opiniepeiling
Start
>
Argentinië
>
Chili
>
Mendoza
>
Departamento Guaymallén
>
Distrito San José
>
ServiTAC 24
Hoe kom je in
ServiTAC 24
?
schrijf de eerste recensie
Fast food
Bekijk in interactieve kaart
Routes van het openbaar vervoer die langs deze plek lopen
G02 - A21 - Rodeo de la Cruz por Carril Nacional
van Rodeo de la Cruz tot Centro
G02 - A21 - Rodeo de la Cruz por Carril Nacional - Bº Piccione
van Rodeo de la Cruz tot Centro
G02 - A21 - Rodeo de la Cruz por Carril Nacional - Shopping
van Rodeo de la Cruz tot Centro
G02 - A21 - Rodeo de la Cruz por Carril Nacional - Shopping ida o vuelta
van Rodeo de la Cruz tot Centro
G02 - A22 - Corralitos por Carril Nacional
van Centro tot Corralitos
G02 - A22 - Corralitos por Carril Nacional - Acceso Este - Violetas
van Centro tot Corralitos
G02 - A22 - Corralitos por Carril Nacional - Loteo Grilli
van Centro tot Corralitos
G02 - A22 - Corralitos por Carril Nacional - Loteo Grilli - Malvinas
van Centro tot Corralitos
G02 - A22 - Corralitos por Carril Nacional - Milagros
van Centro tot Corralitos
G02 - A22 - Corralitos por Carril Nacional - Milagros por Vea
van Centro tot Corralitos
G02 - A23 - Bº Santa Ana - Bº San Javier
van Bº Santa Ana tot Centro
G02 - A23 - Bº Santa Ana - Bº San Javier - Casa de Gob.
van Bº Santa Ana tot Centro
G02 - A24 - Primavera por Carril Nacional
van Centro tot Primavera
G02 - A25 - Escorihuela por Carril Nacional
van Bº Escorihuela tot Centro
G02 - A25 - Escorihuela por Carril Nacional - Casa de Gob.
van Bº Escorihuela tot Centro
G02 - A25 - Escorihuela por Carril Nacional - Parque de Descanso
van Bº Escorihuela tot Centro
G02 - A28 - Colonial Bombal
van Centro tot Colonial Molina
G02 - A29 - Pedregal
van Centro tot Pedregal
G02 - B26 - Bº Paraguay por Hosp. Notti
van Bº Paraguay tot Centro
G03 - 112 - B° La Favorita - Hospital Notti
van H. Notti tot Bº La Favorita
G03 - 112 - B° La Favorita - Hospital Notti - U.N.C.
van H. Notti tot Bº La Favorita
G05 - 51 - Bº Santa Ana - Parque
van Bº Santa Ana tot Parque
G05 - 51 - Bº Santa Ana - Parque - Shopping
van Bº Santa Ana tot Parque
G05 - 51 - Bº Santa Ana - Shopping - U.N.C.
van Bº Santa Ana tot Parque
G05 - 51 - Bº Santa Ana - U.N.C
van Bº Santa Ana tot Parque
G05 - 51 - Bº Santa Ana - U.N.C - Liceo Agricola - E.G.B.
van Bº Santa Ana tot Parque
G05 - 52 - Muni. Guaymallén - San Lorenzo
van San Lorenzo tot Centro
G05 - 52 - Muni. Guaymallén - San Lorenzo - Casa de Gob. - Muni. Guaymallén
van San Lorenzo tot Centro
G05 - 52 - Muni. Guaymallén - San Lorenzo - Muni. Guaymallén
van San Lorenzo tot Centro
G05 - 52 - San Lorenzo
van San Lorenzo tot Centro
G05 - 52 - San Lorenzo - Casa de Gob.
van San Lorenzo tot Centro
G05 - 52 - San Lorenzo - Casa de Gob. - Muni. Guaymallén
van San Lorenzo tot Centro
G05 - 52 - San Lorenzo - Muni. Guaymallén
van San Lorenzo tot Centro
G05 - 52 - San Lorenzo - Parque
van San Lorenzo tot Parque
G05 - 52 - San Lorenzo - U.N.C.
van San Lorenzo tot Parque
G05 - 52 - San Lorenzo - U.N.C. - Liceo Agricola - E.G.B.
van San Lorenzo tot Parque
G05 - 53 - Belgrano
van Belgrano tot Centro
G05 - 53 - Belgrano - Casa de Gob.
van Belgrano tot Centro
G05 - 53 - Belgrano - Casa de Gob. - Muni. Guaymallén
van Belgrano tot Centro
G05 - 53 - Belgrano - Muni. Guaymallén
van Belgrano tot Centro
G05 - 53 - Belgrano - Parque
van Belgrano tot Parque
G05 - 53 - Belgrano - U.N.C.
van Belgrano tot Parque
G05 - 53 - Belgrano - U.N.C. - Liceo Agricola - E.G.B.
van Belgrano tot Parque
G05 - 53 - Muni. Guaymallén - Belgrano
van Belgrano tot Centro
G05 - 53 - Muni. Guaymallén - Belgrano - Casa de Gob. - Muni. Guaymallén
van Belgrano tot Centro
G05 - 53 - Muni. Guaymallén - Belgrano - Muni. Guaymallén
van Belgrano tot Centro
G05 - 54 - Hospital Notti por Tirasso
van Bermejo tot Centro
G05 - 71 - Guaymallén - Godoy Cruz por O'Brien
van Guaymallén tot Godoy Cruz
G05 - 71 - Guaymallén - Godoy Cruz por O'Brien - Casa de Gob.
van Guaymallén tot Godoy Cruz
G05 - 71 - Guaymallén - Godoy Cruz por Terminal
van Guaymallén tot Godoy Cruz
G05 - 71 - Guaymallén - Godoy Cruz por Terminal - Casa de Gob.
van Guaymallén tot Godoy Cruz
G05 - 72 - San Ignacio por Colón
van Guaymallén tot Godoy Cruz
G05 - 72 - San Ignacio por Colón - Casa de Gob.
van Guaymallén tot Godoy Cruz
G05 - 72 - San Ignacio - Terminal por Colón
van Guaymallén tot Godoy Cruz
G05 - 72 - San Ignacio - Terminal por Colón - Casa de Gob.
van Guaymallén tot Godoy Cruz
G07 - 161 - Expreso
van Maipú tot Mendoza
G07 - 91 - Bº San Martín - Hospital Notti
van Hospital Notti tot Bº San Martín
G07 - 91 - Bº San Martín - Hospital Notti - Casa de Gob.
van Hospital Notti tot Bº San Martín
G07 - 92 - Barrio Municipal - Hospital Notti - 9 de Julio (domingos y feriados)
van Bº Municipal tot Hospital Notti
G08 - 101 - Bº Cadore - Centro
van Bº Cadore tot Centro
G08 - 103 - Bº Quintanilla - Bº Cadore - U.N.C.
van Bº Quintanilla tot Centro
G08 - 103 - Jesús Nazareno - UNC - Julian Barraquero
van Control tot UNC
G08 - 103 - JESUS NAZARENO - UNC- JULIAN BARRAQUERO- SAN CAYETANO
van Jesús Nazareno tot UNC
G08 - 103 - J. Naz. Bº Quintanilla- Bº Unimev- UNC- Liceo Agricola
van J. Nazareno tot Liceo Agrícola
G08 - 104 - Bº Unimev - Bº Bancario - Casa de Gob.
van Bº Unimev tot Bº Bancario
G09 - 161 - Expreso Urquiza
van Maipú tot Centro
G09 - 161 - Maipú - Mendoza -Expreso por Sarratea
van Maipú tot Centro
G09 - 162 - Maipú - Mendoza - Barrio Malcayae - Hospital Italiano
van B° Malcayae tot Centro
G09 - 162 - Maipú - Mendoza por Acceso Este - Troncal
van Maipú tot Centro
G09 - 162 - Maipú - Mendoza por Boedo - Hospital Italiano
van Maipú tot Centro
G09 - 162 - Maipú - Mendoza por Pescara - Hospital Italiano
van Maipú tot Centro
G09 - 162 - Mendoza - Barrio Tropero Sosa- Hospital Italiano
van B° Tropero Sosa tot Centro
G09 - 162 - Mendoza- Bº Jazmines-Bº Malcayae- Hosp. Italiano
van Bº Malcayae tot Mendoza Centro
G09 - 163 - Jesús Nazareno - Mendoza - Hospital Italiano
van Jesús Nazareno tot Centro
G09 - 163 - Maipú - Mendoza por Jesús Nazareno
van Maipú tot Centro
G09 - 166 - Bº Antártida Argentina - Centro por Dorrego
van Bº UTMA tot Centro
G09 - 166 - B° UTMA - San Cayetano por Lamadrid
van Bº UTMA tot Centro
G09 - 166 - B° UTMA - San Cayetano por Pedro Vargas
van Bº UTMA tot Centro
G09 - 166 - Jesús Nazareno - Casa de Gob. por Dorrego
van Bº UTMA tot Centro
G12 - T2 - Villa Nueva
van Centro tot Villa Nueva
G12 - T3 - Dorrego
van Centro tot Dorrego
G12 - T6 - U.N.C.
van Terminal tot U.N.C.