مسیر R (Rojo) 4از General Mosconi تا Universidad Católica de Córdoba
مکانهایی که به آنجا سفر می کنند
خیابان هایی که این مسیر را تشکیل می دهند
desde Marco del Pont y Parravicini - Rancagua - Punta del Sauce - Mayorga - Juan XXIII - Yadarola - Pasa por Forja - Colomprea - A. Illeana – Avenida Alem - Bulnes - F. Frías - Suipacha - Esquiú - Bedoya – Roque S. Peña - Avda. Gral. Paz - Av. Vélez Sársfield - Av. Armada Argentina - Av. Kennedy - camino a Alta Gracia hasta Universidad Católica de Córdoba.