مسیر 188 P.Italia-Pte.La Noriaاز Av. Pte. J. D. Peron تا Calzada Circular Plaza Italia
مکانهایی که به آنجا سفر می کنند
خیابان هایی که این مسیر را تشکیل می دهند
Av. Pte. J. D. Peron - Peron Rotonda Oeste - Recondo - Mendoza - M. Avellaneda - San Martin - Gdor. Carlos Tejedor - E. Fernandez - Dip. Pedrera - Av. Rivadavia - Pte. Peron - R. de Escalada de San Martin - Puente Uriburu - Av. Saenz - Lynch - E. Ochoa - Av. A. Alcorta - Monteagudo - La Rioja - Av. Brasil - Av. Jujuy - Catulo Castillo - Pichincha - Av. J. de Garay - Alberti - Moreno - Misiones - Ecuador - B. Mitre - Paso - Tucuman - T. M. de Anchorena - Gral. L. N. Mansilla - Gallo - Sanchez de Bustamante - J. Salguero - Charcas - Cabello - Cervino - Lafinur - Av. Gral. Las Heras - Calzada Circular Plaza Italia