مسیر 338 (TALP) Camargoاز La Plata تا San Isidro
مکانهایی که به آنجا سفر می کنند
- Villa Tesei
- Villa Luzuriaga
- La Tablada
- 9 de Abril
- Villa La Florida
- San Francisco Solano
- Pablo Podestá
- José León Suárez
- San Justo
- El Palomar
- Morón
- Boulogne Sur Mer
- San Isidro
- San Francisco Solano
- Acassuso
- Loma Hermosa
- Hurlingham
- Castelar
- Ciudad Jardín Lomas del Palomar
- Burzaco
- Juan María Gutiérrez
- Bosques
- Malvinas Argentinas
- Luis Guillón
- Villa Ballester
- Villa Bosch
- Billinghurst
- Altos de San Lorenzo
- Manuel B. Gonnet
- Ringuelet
- Villa Elisa
- Tolosa
- Pereyra
- Ingeniero Juan Allan
- La Plata
- Villa Elvira
- City Bell
- Sourigues
- Martín Coronado
- Berazategui
- Florencio Varela
- Claypole
- Aldo Bonzi
- Llavallol
خیابان هایی که این مسیر را تشکیل می دهند
Camino Belgrano - Camino Gral. Belgrano - Av. Monteverde (858) - Av. Lacaze - Av. Monteverde - ? - Av. Santa Catalina - R. de la Tradicion - Av. Mons. Bufano - Curupayti - Alvarez de Arenales - H. Yrigoyen - Republica Oriental del Uruguay - Pte. D. F. Sarmiento - 9 de Julio - 25 de Mayo - Gral. M. Belgrano - Salta - Azcuenaga - Bv. J. M. de Rosas - Gob. Vergara - Camargo (Cam. de Cintura) - D. de Carbajal - Av. B. Marquez - Gral. J. M. de Rosas - A. Rolon - Centenario