مسیر 142 Roja (5 a 23hs)از R. castro y h. manzi تا Costanera y ntra. sra. rosario
مکانهایی که به آنجا سفر می کنند
خیابان هایی که این مسیر را تشکیل می دهند
Desde R. CASTRO y H. MANZI, H. MANZI, PEIRANO, PALLIERE, L. GIANNEO (NORTE), L. GIANNEO (SUR), Z. PEREYRA, BRASILIA, CAMAÑA, BAIGORRIA, 25 DE MAYO, JOSE M. ROSA, H. PUJATO, TARRAGONA, MARTINEZ ESTRADA, SANCHEZ DE LORIA, J. J. PASO, DONADO, CHASSAING, JOSE COLOMBRES, MENDOZA, 25 DE MAYO, MENDOZA, LAVALLE, CORDOBA, BALCARCE, SAN LUIS, LAPRIDA, RUEDA, SAN MARTIN, ARIJON, LITUANIA, NTRA. SRA. ROSARIO, Hasta COSTANERA y NTRA. SRA. ROSARIO