Laluan 142 Roja (5 a 23hs)dari R. castro y h. manzi ke Costanera y ntra. sra. rosario
Tempat yang melancong ke
Jalan-jalan yang menyusun laluan ini
Desde R. CASTRO y H. MANZI, H. MANZI, PEIRANO, PALLIERE, L. GIANNEO (NORTE), L. GIANNEO (SUR), Z. PEREYRA, BRASILIA, CAMAÑA, BAIGORRIA, 25 DE MAYO, JOSE M. ROSA, H. PUJATO, TARRAGONA, MARTINEZ ESTRADA, SANCHEZ DE LORIA, J. J. PASO, DONADO, CHASSAING, JOSE COLOMBRES, MENDOZA, 25 DE MAYO, MENDOZA, LAVALLE, CORDOBA, BALCARCE, SAN LUIS, LAPRIDA, RUEDA, SAN MARTIN, ARIJON, LITUANIA, NTRA. SRA. ROSARIO, Hasta COSTANERA y NTRA. SRA. ROSARIO