Route 142 Roja (5 a 23hs)van R. castro y h. manzi tot Costanera y ntra. sra. rosario
Plaatsen in deze route
Straten waaruit deze route bestaat
Desde R. CASTRO y H. MANZI, H. MANZI, PEIRANO, PALLIERE, L. GIANNEO (NORTE), L. GIANNEO (SUR), Z. PEREYRA, BRASILIA, CAMAÑA, BAIGORRIA, 25 DE MAYO, JOSE M. ROSA, H. PUJATO, TARRAGONA, MARTINEZ ESTRADA, SANCHEZ DE LORIA, J. J. PASO, DONADO, CHASSAING, JOSE COLOMBRES, MENDOZA, 25 DE MAYO, MENDOZA, LAVALLE, CORDOBA, BALCARCE, SAN LUIS, LAPRIDA, RUEDA, SAN MARTIN, ARIJON, LITUANIA, NTRA. SRA. ROSARIO, Hasta COSTANERA y NTRA. SRA. ROSARIO